Bilgisayar Teknik Servis
 
Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayar Teknik Servis


Bilgisayar Teknik Servis hizmetleri, konusunda uzman personellerimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız gerçekleştirilir.

Bodrum yarımadasının her noktasına, her marka bilgisayar, tablet pc, sunucu, network, notebook ve servis için özel teknik servis hizmeti veren ekibimizin önceliği çağırıların hızlı ve doğru bir biçimde yanıtlanmasıdır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

 

Teknik Servis işlemi gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir.

Gerek ev gerekse ofis bilgisayarlarınızın güvenliği için yedekleme, güvenlik yazılımı ve bakım gibi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İşletmeler için sunulan hizmetlerimizde dakikalar içinde internet üzerinden uzak masa üstü desteği, 2 saat içinde yerinde acil servis, bilişim ve teknoloji danışmanlığı gibi üstün hizmetlerden faydalanabilirsiniz.