Hakkımızda
 

Hakkımızda

Teknoloji, bulunduğumuz yüzyıl itibariyle sürekli günlük hayatımızda yeri olan ve sürekli kullandığımız bir sistemin genel adıdır. Teknoloji kelimesi aslen yunanca bir kelimedir. Yunanca τέχνη (sanat) ve λογία (bilmek) sözcüklerinin bir araya gelmesi ile Teknoloji kelimesi ortaya çıkmıştır.


Günümüz teknolojisi baş döndüren hızıyla devam etmektedir. Her ay, her gün hatta her saat yeni bir ürün, farklı özellikleriyle karşımıza çıkmaktadır. Tüketici yeni teknolojiyi çoğu zaman tanımada zorlanmakla kalmayıp ne zaman, nereden, hangi ürünü, hangi fiyata ve hangi ihtiyaca göre alacağı konusunda kararsız kalmaktadır. Aynı zamanda günlük hayatımızda yeterli olmayan bilgilendirmeler tüketicin doğru ürünü tercih edememesine neden olabilmektedir. Oysaki yeterli bilgilendirme ile yeni teknoloji ürünlerinin tercih edilmesi; gerek iş hayatında gerekse özel hayatta önemli faydalar sağlamakta, ihtiyaçlara çok çeşit çözümler sunmaktadır.

İhtiyaçların teknolojiyle örtüşmesi; ürünlerin uygun kalitede, uygun zamanda, uygun fiyata alınabilmesi için olmazsa olmaz bir koşuldur. Aynı zamanda satın alınan ürünün satış öncesi ve sonrası gerekli danışmanlık ve teknik hizmetlerin gerekliliği de unutulmamalıdır. "Yalıkavak Tamirhane" yaklaşık 15 yıllık tecrübesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri sunmakta ve aynı zamanda satış öncesi ve sonrası hizmetiyle ve tecrübeli teknik kadrosuyla kaliteli hizmet sunmaktadır. Vizyonumuzu ‘Mevcut müşteri ihtiyacına ideal ve güvenilir teknoloji sunmak ve kaliteli teknik servis hizmeti’ olarak yıllar önce belirledik ve bizleri müşteri portföyümüzün her geçen gün artması bu politikamızdan taviz vermemiz olmuştur. Her yeni dönemde edindiğimiz tecrübeleri müşterilerimizle paylaşmamız, müşterilerimizle yüksek kar marjlı ürünlerden ziyade ihtiyaçlara ideal ve güvenilir teknolojiyi uygun fiyata sunmamız ve satış sonrası kaliteli teknik desteğimiz; "Bilgisayar Acil Servis" ile müşterilerimiz arasında normal bir alışverişin ötesinde kuvvetli bağ oluşturdu.


Son Güncelleme: 2019-06-29 16:38:09